36 Yıllık Tecrübe İle Adana’da YKS (TYT-AYT), KPSS, ALES ve DGS’ye Hazırlıyor

36 Yıllık Tecrübe İle Adana’da YKS (TYT-AYT), KPSS, ALES ve DGS’ye Hazırlıyor

Adana YKS (TYT-AYT), KPSS, ALES ve DGS hazırlık kursu Işın Eğitim Kurumları, deneyimli kadrosu, başarılı ve kaliteli yayınevlerinin zengin dokümanları ile kursiyerlerini merkezi sınavlara hazırlıyor.

Adana’da 36 yıllık bir tecrübe ile hizmet veren Işın Eğitim, öğrenci odaklı hizmet anlayışıyla bugüne kadar binlerce kursiyerini üniversitelerde istedikleri bölümlere veya kamu kurumlarına yerleştirme başarısı gösterdi. Işın Eğitim, çağın gereklerine uyumlu sınıfları, tecrübeli ve tam donanımlı kadrosu, başarılı ve kaliteli yayınevlerinin zengin içerikli dokümanları, eğitim koçu ve online eğitim desteği ile bireylerin iş hayatı ve akademik kariyerlerinde tam donanımlı olmalarını sağlıyor.

Işın Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Yeşiltaş, yaklaşık 36 yıllık bir tecrübe ile Adana’da YKS (TYT-AYT), KPSS A Grubu, KPSS B Grubu, KPSS Öğretmenlik, ALES ve DGS sınavlarına kursiyerleri büyük bir özveri ile hazırladıklarını söyledi. Amaçlarının kursiyerlerin hedefledikleri bölümlere yerleşmesi ve bu bölümlerde akademik kariyerlerini geliştirmeleri olduğunun altını çizen Yeşiltaş, “Toplumların gelişmişlik sevisini eğitimli bireyleri belirler. Bizler de üniversite sınavından başlayarak gençlerimizin kariyer planlarında yer alarak toplumun gelişmişlik sevisini artırmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

Türkiye’nin En Başarılı Yayınevlerinin Dokümanlarını Tercih Ediyoruz

Adana’da yaklaşık 36 yıldır öğrencileri merkezi sınavlara hazırladıklarının altını çizen Yeşiltaş, “Adana’da neredeyse her aileye eğitim elini uzatmış bir kurum olmanın gururunu yaşıyoruz. Şimdiye kadar binlerce öğrencilerimizi hedeflerine kavuşturduk. Kurslarımızda Türkiye’nin en başarılı yayınevlerinin en zengin içerikli dokümanlarını tercih ediyoruz. Öğrencilerimiz konuları sadece bir kaynaktan değil, çok sayıda kaynaktan etraflıca öğrenme ve pekiştirme fırsatı buluyor. Öğrencilerimiz, yaptığımız yerel ve ulusal denemelerle seviyelerini ölçebiliyorlar. Eksik oldukları konuları belirledikten sonra telafi dersleriyle öğrencilerimizin konuya hakim olmalarını sağlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Eğitim Koçluğu İle Rehberlik Ediyoruz

Işın Eğitim Kurumları olarak profesyonel PDR uzmanları ile kursiyerlerinin her zaman yanında olduklarını dile getiren Yeşiltaş, “Sınav dönemleri insanların hayatlarında belki de en stresli oldukları zamanlardır. Bizler bu stresi minimuma indirmek için profesyonel PDR uzmanlarımız ile öğrencilerimize gerekli mental desteği sağlıyoruz. Öğrencilerimizin seviye ve yeteneklerine göre öğrenci-veli ve kurum üçgeni ile doğru bir geleceğin kapılarını aralıyoruz. Başarılı bir gelecek için onlara kılavuzluk ediyoruz.” dedi.

Abdurrahman Yeşiltaş, deneyimli ve özverili kadroları, zengin içerikli dokümanları ve birebir eğitimleri ile Adana’da Işın Eğitim’i tercih eden kursiyerleri hayallerine kavuşturmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaş
Talep Formu