Online KPSS Hazırlık Kursu

Online KPSS Hazırlık Kursu

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS); Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından öğretmenler de dâhil kamu kurumlarına atanacak personeli seçmek için gerçekleştirilir. Kamu görevlerine ilk defa atama yapılacak kadrolar ise A Grubu Kadrolar ve B Grubu Kadrolar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Adana KPSS Online Hazırlık Kursu Işın Eğitim Kurumları

Adana KPSS online hazırlık kursu Işın Eğitim Kurumları, en başarılı yayınevlerinin zengin ve bol içerikli dokümanları ile kursiyerleri KPSS’ye hazırlıyor. KPSS online kursumuzda öğrencilerimize İktisat, Maliye, Hukuk ve Muhasebe konularında konu anlatımı videoları ve bol video çözümlü soru imkânı sağlanmaktadır.

Işın Eğitim Kurumları’nı 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan arayarak KPSS online kurslarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Online KPSS Hazırlık Kursu Fiyatları

Adana’da online KPSS hazırlık kursu fiyatları kurstan kursa göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda kursun niteliği, eğitim kalitesi, doküman kalitesi ve zenginliği önemlidir. Işın Eğitim Kurumları online KPSS hazırlık kursu fiyatlarını öğrenmek için 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talep Formu