Adana KPSS Hazırlık Kursu

Adana KPSS Hazırlık Kursu

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS); Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından öğretmenler de dâhil kamu kurumlarına atanacak personeli seçmek için gerçekleştirilir. Kamu görevlerine ilk defa atama yapılacak kadrolar ise A Grubu Kadrolar ve B Grubu Kadrolar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Adana KPSS Hazırlık Kursu Işın Eğitim Kurumları

Adana KPSS hazırlık kursu Işın Eğitim Kurumları, deneyimli kadrosu, en başarılı yayınevlerinin dokümanları ve etkin rehberlik servisi ile öğrencileri KPSS’ye hazırlıyor. KPSS A Grubu, KPSS Öğretmenlik, KPSS B Grubu kurslarında kursiyerlerimize 12 saat olmak üzere toplam 450 saat ders verilmektedir.

Işın Eğitim Kurumları’nı 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan arayarak KPSS A Grubu, KPSS Öğretmenlik ve KPSS B Grubu kurslarıyla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana KPSS Hazırlık Kursu Fiyatları

Adana’da KPSS Hazırlık Kursu fiyatları kurstan kursa göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda kursun niteliği, eğitim kalitesi, eğitici sayısı, bulunduğu bölge, sınıflardaki kursiyer sayısı önemlidir. Işın Eğitim Kurumları KPSS Öğretmenlik Kursu fiyatlarını öğrenmek için 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talep Formu