Adana YKS Hazırlık Kursu

Açılımı Yükseköğretim Kurumları Sınavı olan YKS, 2018 yılında ilk kez düzenlenmiş ve sınav içerisinde yer alan test grupları ise birinci oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT), ikinci oturum Alan Yeterlilik Testi (AYT), üçüncü ve son oturum ise Yabancı Dil Testi (YDT)’dir.

Adana YKS Hazırlık Kursu Işın Eğitim Kurumları!

Işın Eğitim Kurumları olarak Adana’da Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’ye girecek öğrencileri sınava en donanımlı şekilde hazırlamak için yoğun bir şekilde eğitimler veriyoruz. 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun öğrencilere yönelik YKS (TYT-AYT) kurslarda en başarılı yayınevlerinin dokümanlarını kullanarak öğrencileri Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT)’ye hazırlıyoruz. Adana’daki TYT ve AYT hazırlık kurslarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilir, 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Adana YKS (TYT-AYT) Üniversiteye Hazırlık Kursu Fiyatları

Adana’da YKS (TYT-AYT) üniversiteye hazırlık kursu fiyatları kurstan kursa göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda kursun niteliği, eğitim kalitesi, eğitici sayısı, bulunduğu bölge, sınıflardaki kursiyer sayısı önemlidir. Işın Eğitim Kurumları YKS (TYT-AYT) üniversiteye hazırlık kursu fiyatlarını öğrenmek için 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Talep Formu