Online YKS (TYT-AYT) Hazırlık Kursu

Online YKS (TYT-AYT) Hazırlık Kursu

Açılımı Yükseköğretim Kurumları Sınavı olan YKS, 2018 yılında ilk kez düzenlenmiş ve sınav içerisinde yer alan test grupları ise birinci oturum Temel Yeterlilik Testi (TYT), ikinci oturum Alan Yeterlilik Testi (AYT), üçüncü ve son oturum ise Yabancı Dil Testi (YDT)’dir.

Adana YKS Online Eğitim Kursu Işın Eğitim Kurumları!

Işın Eğitim Kurumları olarak Adana’da Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS)’ye girecek öğrencileri sınava en donanımlı şekilde hazırlamak için yoğun bir şekilde eğitimler veriyoruz. 9, 10, 11, 12. sınıf ve mezun öğrencilere yönelik online YKS (TYT-AYT) kurslarında bütün derslerde konu anlatımı videoları ve en başarılı yayınevlerinin kaliteli ve zengin dokümanlarını online ortamda kullanıma sunarak öğrencilere Temel Yeterlilik Testi (TYT) ve Alan Yeterlilik Testi (AYT)’ye hazırlıyoruz. Adana’daki online TYT ve AYT hazırlık kurslarımızla ilgili 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Online YKS (TYT-AYT) Üniversiteye Hazırlık Kursu Fiyatları

Adana’da YKS (TYT-AYT) online üniversiteye hazırlık kursu fiyatları kurstan kursa göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda kursun niteliği, eğitim kalitesi, eğitici sayısı, doküman kalitesi ve çeşitliliği gibi etkenler önemlidir. Işın Eğitim Kurumları YKS (TYT-AYT) online üniversiteye hazırlık kursu fiyatlarını öğrenmek için 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talep Formu