Adana KPSS Öğretmenlik Hazırlık Kursu

Adana KPSS Öğretmenlik Hazırlık Kursu

Işın Eğitim Adana KPSS Öğretmenlik Hazırlık Kursu

KPSS Öğretmenlik sınavı, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında kadrolu öğretmenlik yapmak isteyen adayların girdiği sınavdır. Eğitim Fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun adaylar bu sınava girebilir. Adayların, KPSS’den aldıkları puan ile öğretmen kadroları için Millî Eğitim Bakanlığı’na başvurdukları tarihte mezun durumda olmaları şartı aranır. ÖABT Sınavı, lisans düzeyindedir. KPSS Öğretmenlik sınavına başvuran adayların, KPSS’nin Genel Yetenek-Genel Kültür ile Eğitim Bilimleri oturumlarına ve alanlarına bağlı olarak Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’ne (ÖABT) katılmaları gerekir.

Adana KPSS Öğretmenlik Kursu Işın Eğitim Kurumları

Adana KPSS Öğretmenlik Grubu hazırlık kursu Işın Eğitim Kurumları, deneyimli kadrosu, en başarılı yayınevlerinin dokümanları ve etkin rehberlik servisi ile öğretmen adaylarını KPSS Öğretmenlik Grubu sınavına hazırlıyor. KPSS Öğretmenlik Grubu kurslarında kursiyerlerimize;

Işın Eğitim Kurumları KPSS Öğretmenlik Grubu kapsamında 14 kişilik kadromuz ile haftada 4-12 saat arası toplam 450 saat kurs verilmektedir.

Işın Eğitim Kurumları’nı 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan arayarak KPSS Öğretmen Grubu hazırlık kurslarımızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana KPSS Öğretmenlik Kursu Fiyatları

Adana’da KPSS Öğretmenlik Kursu fiyatları kurstan kursa göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda kursun niteliği, eğitim kalitesi, eğitici sayısı, bulunduğu bölge, sınıflardaki kursiyer sayısı önemlidir. Işın Eğitim Kurumları KPSS Öğretmenlik Kursu fiyatlarını öğrenmek için 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talep Formu