Online Kpss Öğretmenlik Hazırlık Kursu

Online Kpss Öğretmenlik Hazırlık Kursu

Işın Eğitim Kurumları Online Kpss Öğretmenlik Hazırlık Kursu

KPSS Öğretmenlik sınavı, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında kadrolu öğretmenlik yapmak isteyen adayların girdiği sınavdır. Eğitim Fakülteleri ve Fen Edebiyat Fakültelerinden mezun adaylar bu sınava girebilir. Adayların, KPSS’den aldıkları puan ile öğretmen kadroları için Millî Eğitim Bakanlığı’na başvurdukları tarihte mezun durumda olmaları şartı aranır. ÖABT Sınavı, lisans düzeyindedir. KPSS Öğretmenlik sınavına başvuran adayların, KPSS’nin Genel Yetenek-Genel Kültür ile Eğitim Bilimleri oturumlarına ve alanlarına bağlı olarak Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi’ne (ÖABT) katılmaları gerekir.

Adana KPSS Online Öğretmenlik Kursu Işın Eğitim Kurumları

Adana KPSS Online Öğretmenlik Grubu hazırlık kursu Işın Eğitim Kurumları, deneyimli kadrosu, en başarılı yayınevlerinin zengin ve bol içerikli dokümanları ile kursiyerleri KPSS Öğretmenlik Grubu sınavına hazırlıyor. KPSS online öğretmenlik grubu kurslarında kursiyerlerimize;

Işın Eğitim Kurumları’nı 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan arayarak KPSS Online Öğretmen Grubu hazırlık kurslarımızla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adana Online KPSS Öğretmenlik Kursu Fiyatları

Adana’da Online KPSS Öğretmenlik Kursu fiyatları kurstan kursa göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlarda kursun niteliği, eğitim kalitesi, doküman kalitesi ve zenginliği önemlidir. Işın Eğitim Kurumları online KPSS öğretmenlik hazırlık kursu fiyatlarını öğrenmek için 454 00 64 veya 0535 207 53 90 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Talep Formu