Hikayemiz

Hikayemiz

Işın Eğitim Kurumları Hikayemiz

Adana'da başta YKS olmak üzere KPSS, ALES ve DGS hazırlıklarında uzman kadrosuyla hizmet veren Işın Eğitim Kurumları, 1987 yılında bilgisayar kursu olarak kurulmuştur. 1990’da İngilizce kursunu da bünyesine katan Işın Eğitim;

  • Kurumsal yapısı,
  • 150’ye yakın profesyonel eğitici kadrosu,
  • Güçlü yayın desteği,
  • Verimli eğitim ve çalışma ortamı,
  • Bireysel rehberlik/danışmanlık hizmeti,
  • Yenilikçi, dinamik, genç ve rekabetçi eğitim anlayışı ile Adana’da saygın bir eğitim merkezi olmayı başarmıştır.

Kurulduğu günden bugüne öğrenci odaklı hizmet veren Işın Eğitim, bazı dönemlerde İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) ile çalışmalar yürütüp bireylerin mesleki başarılarına katkıda bulunurken, Çukurova Üniversitesi ile işbirliği yaparak da profesyonel eğitim temellerini atmıştır.

Adana YKS (TYT-AYT), KPSS, ALES ve DGS hazırlık kursu Işın Eğitim Kurumları

Işın Eğitim Kurumları; KPSS (KPSS A, KPSS B, KPSS ÖABT, KPSS ORTAÖĞRETİM, KPSS ÖNLİSANS), ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavı), YKS (TYT-AYT) ile bireylerin iş hayatı ve akademik kariyeri için tam donanımlı ve sektörde aranan niteliklere sahip bireyler yetiştirmeyi temel ilke edinmiştir.

Mutlu ve huzurlu yarınlar için tam donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Işın Eğitim, kurulduğu günden beri on binlerce öğrenciyi kamu kurumlarına yerleştirerek hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamıştır.

Adana’da Online Eğitim İle Yanınızdayız!

Eğitim binamızda çağın gereklerine uyumlu eğitim sınıfları, akıllı tahta, projeksiyon, online eğitim hizmetleri ve eğitim koçumuz ile sadece sınavlara değil hayata da hazırlıyoruz.

Sevgili öğrencilerimiz; Işın Eğitim Kurumları olarak alanında uzman eğitici kadromuzla web sitemizde yer alan uzaktan eğitim, ders anlatım ve soru çözümü videolarımızla, konu anlatımlı kitaplar, soru bankaları, yaprak testler, kurum içi ve Türkiye geneli deneme sınavlarıyla her daim yanınızda olan rehberlik hizmetimizle her alanda yanınızdayız.

Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar Adana’da neredeyse her aileye eğitim elini uzatan bir kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Işın Eğitim, eğitimin ve merkezî sınavların her türünde etkin ve verimli biçimde hizmet vermeye devam etmektedir.

36 YILDIR EĞİTİM BİZİM İŞİMİZ!

Talep Formu